Konkurs fotograficzno – rysunkowy 2022

Stowarzyszenie Rozwoju Jaślisk i Okolic wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jaśliskach ogłaszają konkurs fotograficzno – rysunkowy pt. „Jaśliska dawniej i dziś”. Konkurs kierowany jest do wszystkich mieszkańców naszej Gminy oraz do miłośników Jaślisk. Głównym celem konkursu jest utrwalenie na fotografii lub pracy plastycznej pięknych i charakterystycznych miejsc znajdujących się w naszej Gminie. Część prac będzie umieszczona na magnesach promujących Jaśliska i okolice, z których dochód będzie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia.

W ramach konkursu wydzielone są 4 grupy wiekowe. Konkurs polega na:
1. Zrobieniu zdjęcia obecnych Jaślisk.
2. Przeslaniu zdjęcia miejsca lub obiektu charakterystycznego dla Gminy Jaśliska.
3. Narysowaniu pracy plastycznej pokazującej obecne lub stare Jaśliska.

Prace należy dostarczyć do 30.05.2022. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie (kliknij tu). Dodatkowo wraz z pracą należy dostarczyć wypełniony formularz (kliknij tu), a dla nieletnich uczestników dodatkowo zgodzę rodziców lub opiekunów prawnych (kliknij tu).

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie. Przewidziane są atrakcyjne nagrody.